Добредојдовте на нашата компанија веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Шенжен Jingbo Интелигентна технологија копродукции, Ltd е основана во 2016 година како хардверски производи производителот и специјализирани во областа на хардверот калапи, прецизност хардверски делови, ЦПУ струг / мелење / дупчење делови и други прецизност обработка хардвер струг делови, jigs / тела, мувла делови, итн интегрирање на R & D, производство, продажба и по продажбата на услугата.

ВЕСТИ

Security Fingerprint Smart Door Handle Lock Keypad Password Lock

Што Како да се третираат паметни брави на вратите

Smart door locks are the entry-level products for smart homes, and their popularity is getting higher and higher. Many new communities are equipped with smart door loc...

Кои се причините за груба површина на нерѓосувачки челични одлеаноци?
Челични одлеаноци површина грубост е важен фактор во откривање на квалитетот на одлеаноци од нерѓосувачки челик, како што се ...
Метод за подобрување на површински грубост од нерѓосувачки челични одлеаноци
1. Подобрување на мазност на површината на нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челик е влијанието фактори на површината roug ...
WhatsApp Онлајн Chat!