Mirë se vini në faqet e internetit të kompanisë sonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Shenzhen Jingbo Inteligjente Teknologjia Co, Ltd ishte themeluar në 2016 si një prodhues produkteve hardware dhe specializuar në moulds hardware, hardware pjesë precision, torno CNC / mulliri / Pjesë shpimit dhe të tjera të përpunimit saktësi pjesët hardware torno, jigs / ndeshjeve, pjesë myk, etj Integrimi R & D, prodhimit, shitjes dhe pas shitjes shërbimi.

LAJME

Security Fingerprint Smart Door Handle Lock Keypad Password Lock

Çfarë Si të trajtojmë bravat e mençur të dyerve

Smart door locks are the entry-level products for smart homes, and their popularity is getting higher and higher. Many new communities are equipped with smart door loc...

Cilat janë arsyet për të përafërt sipërfaqe të Stainless Steel aktrime?
aktrime çeliku vrazhdësi sipërfaqe është një faktor i rëndësishëm në zbulimin e cilësisë së aktrime çelik inox, të tilla si ...
Metoda për përmirësimin e vrazhdësi sipërfaqe të Stainless Steel aktrime
1. Përmirësimi smoothness e sipërfaqes së çelik inox, çelik është faktorët ndikimi i Roug sipërfaqe ...
WhatsApp Online Chat!